witajnaswiecie

„Witaj na świecie w Gminie Boronów” – Edycja zimowa 2022

Wójt Gminy Boronów serdecznie zaprasza rodziców dzieci urodzonych w okresie od 1 kwietnia 2022 r. do 31 października 2022 r. oraz rodziców dzieci wcześniej urodzonych, którzy do tej pory nie uczestniczyli w spotkaniu o zgłoszenie swoich pociech do akcji promocyjnej „Witaj na świecie w Gminie Boronów”.

Prosimy, aby rodzice osobiście zgłosili się do Urzędu Gminy Boronów do dnia 12 grudnia 2022 r. do godz. 15:00 (sekretariat lub biuro obsługi Rady Gminy II piętro) w celu podania danych niezbędnych do przeprowadzenia akcji oraz podpisania niezbędnych zgód.

Zgodę można również pobrać na stronie BIP Gminy Boronów www.boronow.bip.net.pl w zakładce Gmina – Dokumenty do pobrania – Oświata: Deklaracja przystąpienia do akcji promocyjnej "Witaj na świecie w Gminie Boronów" i przesłać w formie elektronicznej na adres e-mail urzędu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Spotkanie obędzie się 13 grudnia 2022 r. o godz. 14:00 w sali narad Urzędu Gminy (I piętro), ul. Dolna 2, Boronów. Prosimy o czytelne podanie adresów e-mail lub numerów telefonów, w razie gdyby termin spotkania uległ zmianie.