W związku z decyzją Powiatowego Inspektora Sanitarno -Epidemiologicznego w Lublińcu personel Przychodni Medycyny Rodzinnej Malec sp.j w Boronowie od dnia 01.04.2020 został poddany kwarantannie w związku z kontaktem z pacjentem zakażonym koronawirusem cov-19,co skutkuje czasowym zamknięciem przychodni. Rozumiemy tragiczną sytuacje naszych P.T.Pacjentów, którzy nagle zostali pozbawieni dostępu do świadczeń zdrowotnych, nie mogą uzyskać porady na miejscu, ani otrzymać recepty na niezbędne leki. Informujemy, że wobec zamknięcia przychodni w której jesteście Państwo na stale zdeklarowani możecie szukać pomocy we wszystkich placówkach Podstawowej Opieki Zdrowotnej, przypominamy o konieczności wcześniejszej rejestracji telefonicznej. Mamy nadzieję na szybką zmianę istniejącego stanu rzeczy i powrót do normalnego funkcjonowania.

Życzymy wszystkim naszym Pacjentom zdrowia oraz spokoju i radości na nadchodzące Święta

Andrzej Malec

NUMERY TELEFONÓW DO NAJBLIŻSZYCH PRZYCHDNI:

34 3576 336  -  KOSZĘCIN

34 3574 011  -  HERBY