dzielnicowy

Od dnia 5 marca 2019 r. na stanowisko dzielnicowego Gminy Boronów został powołany sierż. Sztab. Sebastian Kowalik, z którym można się skontaktować pod numerem telefonu: 723-645-485.

W związku z zapytaniami mieszkańców informujemy, że uciążliwości zapachowe występujące w rejonie ulic Dolnej i Powstańców Śląskich nie są spowodowane funkcjonowaniem oczyszczalni ścieków. Podczas przeprowadzonej wizji lokalnej stwierdzono, że źrodłem nieprzyjemnego zapachu jest gnojowica wylana na łąkach w sołectwie Doły.

W nawiązaniu do spotkania z mieszkańcami, które odbyło się w dniu 11.02.2019 r. informujemy, że:

• Ankiety dotyczące montażu paneli fotowoltaicznych należy składać w terminie od 27 lutego 2019 roku do 11 marca 2019 roku. W pierwszym etapie planujemy zrealizować inwestycje na stu budynkach, w przypadku większej ilości chętnych o zakwalifikowaniu do programu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Jednocześnie informujemy, że ankiety złożone przed wyznaczonym terminem nie będą uwzględniane.

Ankieta - panele fotowoltaiczne

• Ankiety dotyczące budowy sieci gazowej w Gminie Boronów prosimy składać w terminie od 12 lutego do 11 marca 2019 roku

Ankieta - sieć gazowa