DRODZY RODZICE DZIECI PRZEDSZKOLNYCH!

W związku z niepewną sytuacją epidemiczną związaną z koronawirusem i danymi statytystycznymi, w Polsce oraz naszym powiecie, kierując się troską o bezpieczeństwo dzieci oraz ich opiekunów, podjąłem decyzję o nie wznawianiu działalności naszego gminnego przedszkola w Zespole Placówek Oświatowych do 18 maja z możliwością przedłużenia terminu w zależności od stanu epidemicznego.


W podjęciu decyzji kierowałem się opinią Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Lublińcu, który nie zaleca posyłania dzieci do przedszkola w proponowanym przez rząd terminie, opinią Dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych w Boronowie i Rady Rodziców oraz stanowiskiem włodarzy ościennych gmin.
Życzę Państwu zdrowia oraz cierpliwości w tym wciąż trwającym trudnym dla nas wszystkim okresie oraz nadziei na rychłą poprawę sytuacji, abyśmy wszyscy, również nasze przedszkolaki, mogli wrócić do naszych codziennych spraw bez obaw o zdrowie nasze i naszych bliskich.


/-/ Krzysztof Bełkot
Wójt Gminy Boronów