Gmina Boronów wraz z koordynatorem projektu ogłasza wstępny nabór firm wykonawczych zainteresowanych udziałem w Programie Ograniczenia Niskiej Emisji etap II w zakresie paneli fotowoltaicznych.

Wstępne dokumenty wykonawcy należy przygotować zgodnie z formularzem zgłoszeniowym Wykonawcy oraz akceptacją warunków technicznych.

Dokumenty należy wysłać drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz do wiadomości Gminy Boronów na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin składania dokumentów bez ograniczeń.

Po zweryfikowaniu dokumentów, firma zostanie wprowadzona na wstępną listę firm uprawnionych do montażu na terenie Gminy Boronów.

W przypadku firm biorących udział w I etapie PONE, należy złożyć jedynie aktualne dokumenty: zaświadczenie ZUS i US oraz aktualną polisę ubezpieczeniową.

Po uchwaleniu regulaminu w sprawie ustalenia zasad udzielania dotacji na dofinansowanie kosztów montażu ogniw fotowoltaicznych w ramach Programu Ograniczenia Niskiej Emisji dla Gminy Boronów etap II, firmy zostaną poproszone o akceptację zapisów Regulaminu.

Serdecznie zapraszamy.

Załączniki :