Po trwającej ponad 6 tygodni procedurze przetargowej udało nam się wyłonić wykonawcę inwestycji Budowy zaplecza socjalnego gminnego obiektu sportowego przy ul. Koszęcińskiej w Boronowie. Całkowity koszt inwestycji to 9.196.796,10 zł brutto,  a uzyskane dofinansowanie z Rządowego Funduszu "Polski Ład" to kwota 6.840.792,85 zł.
Ten największy pod względem kwoty projekt w historii Gminy Boronów, będzie realizowała lokalna firma – P.U.H DOMAX, Arkadiusz Mika a nadzór inwestorski będzie sprawować Biuro Inżynierskie Jarosława Adamusa z Częstochowy. Zakończenie całości prac planowane jest na grudzień 2023 r.

zdjecie umowa 2

Inwestycja zakłada wykonanie budynku, który będzie podzielony na trzy strefy. Pierwsza mieszcząca administracyjne pomieszczenia klubu sportowego, druga przeznaczona dla zawodników, sędziów, trenerów oraz osób obsługujących treningi i zawody sportowe w skład której wchodzą pomieszczenia szatniowe, węzły sanitarne, pomieszczenia pomocnicze i magazynowe. Trzecia część to strefa ćwiczeń i wypoczynku w postaci siłowni , sauny oraz kręgielni.
Budowa bogato wyposażonego zaplecza z pewnością zachęci szerokie rzesze naszych mieszkańców do uprawiania sportu oraz przyczyni się do popularyzacji aktywnego spędzania wolnego czasu.

zdjęcie umowa